Ознака: најсекси девојка

Македонија

За Заев Европа е најсекси девојка во светот (ВИДЕО)

Премиерот Зоран Заев беше на форумот „Европа – Вахау“ во Австрија, па на Фејсбук напиша: – Европа препозна дека ги делиме истите вредности и уверен сум дека годинава Северна Македонија ќе […]