Ознака: најсекси маж

Сцена

Холивудскиот заводник Ричард Гир денеска слави 71-ви роденден

Славниот холивудски актер Ричард Гир денеска го прославува својот 71-ви роденден. Важи за еден од најголемите холивудски заводници, а по мислењето на многу жени дури и сега кога влезе во […]