Ознака: најслушаната песна

Занимливости

Која е најслушаната песна на сите времиња

“We are the champions” на групата Queen е најбараната и “најзаразна” песна на сите времиња, покажува најновата студија на Универзитетот Голдсмит во Лондон.   Песната која ги инспирира сите луѓе да […]