Ознака: најтенок лап топ

Технологија

Ова е најтенкиот гејминг лаптоп на светот

Компанијата “Asus” го претстави најновиот “Zephyrus S” кој што и официјално е најтенкиот гејминг лаптоп на светот. Како што соопштија од компанијата, на купувачите ќе им бидат понудени два модели […]