Ознака: најтешки болести

Магазин

Лечи подобро од било кое апче! Ова е најстариот лек дури и за најтешки болести!

Ви претставуваме еден домашен рецепт кој со своите лековите својства успешно помага кај бројни болести. Состојки: 500 мл млеко со ниска масленост 2 лажички кафен шеќер 10 излупени и исечкани […]