Ознака: на Звездара

Црна хроника

Монструмот од Звездара! Ова е осомничениот за бруталното убиство на 24-годишниот Милош

Неѓељко Ѓуровиќ од Пожаревац е уапсен само еден ден по стравичниот злочин, а во полиција го признал убиството на Милош Милеусниќ на Звездара. Во текот на сослушувањето ги шокирал сите […]