Ознака: на нашите патишта

Црна хроника

Уште една жртва на нашите патишта

Едно лице го загубило животот во сообраќајна несреќа што се случила вчера на магистралниот пат Радовиш-Штип меѓу товарно возило „МАН“ со струшки регистарски ознаки и патничко возило „Фолксваген Пасат“ со […]