Ознака: на неодговорноста

Живот

Ништо ново од Шилегов, и претходно навредувал колеги

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов без трошка срам дрско одговори на реакциите во јавноста откако вчера беше снимен како игра на својот мобилен телефон додека трае расправата за загадувањето […]