Ознака: на одмор

Магазин

Српската водителка преживеа инфаркт на одмор, а ја спаси присебноста на сопругот

29-годишната водителка на српското реално шоу “Парови“, Јована Јеремиќ преживеала срцев удар за време на нејзиниот годишен одмор во Црна Гора. Нејзиниот сопруг, менаџерот Војо Милошевиќ веднаш ја однел во болница, каде […]