Ознака: на патничка

Црна хроника

Авион од Грузија принудно слетал во Белград

На аеродромот “Никола Тесла“ во Белград принудно слетал авион. Брзата помош примила повик дека еден од патниците е онесвестен и веднаш се упатила на местото на настанот. Според неофицијалните информации […]