Ознака: на Плетвар

Живот

Тешка сообраќајка на Плетвар, превртени се камион и комбе (ВИДЕО)

Тешка сообраќајна несреќа се случи претпладнево на магистралниот пат на превојот Плетвар. Според видеото кое го објави ТВ “Алсат“ превртени се камион и комбе. Сѐ уште нема информации како се случила […]