Ознака: на режимот на сообраќајот

Живот

АМСМ со вонредна вест за возачите, каде има промена на режимот на сообраќајот?

Утринава преку вонредно соопштение АМСМ ги информираше возачите, на кои патишта ќе има промена на режимот на сообраќајот. – Виадукт трејд известува дека на ден 15.05.2019 – дeнес ќе се […]