Ознака: на свадба

Македонија

По крвавиот инцидент на свадба се огласи Адеми: Син ми беше ранет во грб

Пратеникот на ДУИ, Џеват Адеми, по еден месец се огласи за инцидентот на свадба во Мала Речица и негираше дека бил дел од него, кога со огнено оружје неговиот син […]