Ознака: на седиште

Македонија

Сведоштво на патникот од седиште бр. 3 во автобусот на смртта

Еден од патниците кој бил во автобусот кој завчера се преврте кај село Ласкарци на автопатот Скопје – Тетово, за албанските медиуми раскажал за тоа што доживел. Тој изјавил дека […]