Ознака: на славната

Свет

Мртвото и разголено тело на славната руска блогерка најдено во куфер, снимено со камера

Руската докторка и позната блогерка, Екатерина Карагланова (24) е пронајдена мртва во изнајмениот стан во Моска, а целиот настан е опишан како злодело од хорор филм. Полицијата потврдила дека преубавата […]