Ознака: на социјалните мрежи

Вести Свет

Стравично видео од нападот на џамијата во Нов Зеланд се појави на социјалните мрежи

Верниците лежат на под и врескаат,а убиецот не престанува да пука!!! На Твитер се појави видео во кое се снимен страшниот масакр направен во џамијата во Нов Зеленд. Во терористичкиот напад […]

Сцена

На сцената Карлеуша доминираше, но социјалните мрежи се запалија: Дали навистина и ја украла идејата на Селена Гомез?

Јелена Карлеуша полна со самодоверба се врати на сцената, но имаше и такви кои забележаа дека се баш и не е како што таа сака се претстави – во полн […]

Сцена

Го надминаа скандалот, Јелена почна да се фали на социјалните мрежи

Јелена Карлеуша реши да го прекине медиумскиот молк, па како и претходно, почна редовно  да се огласува на социјалните мрежи. Порно скандалот влегува во сенка или заминува во историјата? По […]