Ознака: на средбата

Балкан Вести

Портпарол на “Златна зора“ предизвика инцидент на средбата Димитров – Вуцис (ВИДЕО)

Вчера при средбата на министерот за надворешни работи Никола Димитров со претседателот на грчкиот Парламент Никос Вуцис во грчкиот Парламент се случил инцидент, кога портпаролот на “Златна зора“, Илиас Касидиарис, […]