Ознака: на сцената

Црна хроника

Од вчерашната комеморација по повод трагичната смрт на Билјана Беличанец- На сцената ти никогаш не глумеше туку ти живееше

Вчера во новоизградениот Дом на културата КВК во Општина Кисела Вода се одржа комеморација по повод трагичната смрт на поранешната градоначалничка на Општината, Билјана Беличанец. На комеморацијата присуствуваа роднини, пријатели, […]