Ознака: на сцена

Сцена

Скит се враќа со нова песна!

Новиот сингл на Скит Скитара е насловен „Будење“ и претставува најава за квалитетен хип-хоп и музика, изработени од македонскиот рапер и музички продуцент.  Скитара во моментов е активен во студиото […]