Ознака: на Твитер

Вести Свет

По хеликоптерската несреќа го прогласија за мртов-Клод Пуел се огласи на Твитер

Информациите кои утрово доаѓаат по падот на хеликоптерот на “Лестер“ се контрадикторни. Додека едни велат дека загинал, Клод Пуел, менаџерот на “Лестер“ се огласи на Твитер. -Ова е трагедија за клубот, […]