Ознака: на тешката

Македонија

OЈО: Заврши увидот на местото на тешката автобуска несреќа на автопатот Скопје – Тетово

Надлежниот јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје, заедно со увидни екипи на Министерството за внатрешни работи, денеска во 13:15 часот го заврши увидот на лице место на тешката сообраќајна […]