Ознака: на тренинг

Сцена

Во “Андерлехт“ сите вчудоневидени, менаџерот со свој коментар

Отакако заради болест ги пропушти подготовките во Шпанија Огњен Врањеш вчера се појави во тренинг центарот на белгискиот клуб. Тренираше со своите соиграчи, како ништо да не се случило. Никој […]