Ознака: на УБК

Македонија

Утрово демолирани шест возила на УБК на паркингот пред МТВ

Како што објави “Нетпрес“ шест службени возила во сопственост на УБК, утрово се демолирани на паркингот пред МТВ, односно искршени им биле ветробранските стакла. Oсвен што е причинета материјална штета, […]