Ознака: на Хурем султан

Сцена

Лила ли е, Хурем султан ли е? (ВИДЕО)

Една од нашите најпопуларни водителки, Лила Стојановска во последно време доста често патува, па така деновиве престојува во Турција. Таа, која секојдневно споделува фотографии и видеа од прекрасната Анталија, денес […]