Ознака: на Цеца

Магазин

Татко му би бил горд да го види: Вељко Ражнатовиќ ќе се венча во униформата на Аркан, а Богдана во венчаницата на Цеца

За точно еден месец ќе биде свадбата на Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ, а како што пишуваат српските медиуми, таа по многу нешта ќе биде необична и интересна. За најважниот […]