Ознака: невестински фустан

Занимливости

Го купи невестинскиот фустан за само 1.500 денари- но сепак ги стави идните невести на мисла дали вреди да се нарачува преку интернет

Популарната јутјуберка Шенон Харис од Нив Зеланд направи експеримент и со следбениците сподели дали навистина вреди да се купи невестински фустан преку интернет. Имено таа сакаше да се увери дали […]

Занимливости

Облече исти фустан како невестата и се појави на свадбата на нејзиниот љубовник

Една девојка не можела да се помири со фактот дека нејзиниот љубовник се жени со друга жена, па на денот на неговата свадба се појавила во венчаница иста како невестата. […]

Сцена

Александра Пријовиќ блесна во невестински фустан со длабоко деколте

Пејачката Александра Пирјовиќ денеска се мажи со синот на Лепа Брена, Филип Живојиновиќ. Во домот на Лепа Брена денеска е највесело, а младенците се упатија кон црква каде што ќе […]

Видео

ВИДЕО: Кога бабата ја виде венчаницата на својата внука, за малку не доживеа инфаркт, А како и не би…?!

Кога бабата ја виде венчаницата на својата внука, за малку не доживеа инфаркт…Овие двајца млади набрзина донеле одлука да се венчаат. Младоженецот добил повик за воена служба во Авганистан и […]