Ознака: невиност

Живот

Колку чини враќањето на невиноста во Македонија?

Околу илјада млади девојки од Македонија последнава година побарале да си ја вратат невиноста со хируршка реконструкција на хименот. Операцијата хименопластика е светски тренд кој во последно време го следи […]

Сцена

Ја продава невиноста за 2,3 милиони евра: „Сакам мајка ми да ја направам горда“

Манекенка ја понудила својата невиност на аукција, а најголемата понуда наводно била околу 2,3 милиони евра за тоа искуство. Се верува дека јапонски политичар понудил најмногу пари на аукцијата за […]

Љубов и секс

Девојка ја ставила својата невиност на аукција: Еве колкава е нејзината цена

Како што рекла, добила инспирација читајќи ги вестите за девојките кои го направиле истото. Девојка од Австралија ја ставила својата невиност на аукција и планира да ја продаде на тој […]

Живот

„Ја продавам невиноста, сакам мајка ми да биде горда на мене“

Успешната азербејџанска манекенка Махбуба Мамаџада (23) одлучила да ја продаде својата невиност за минимум 100.000 евра, бидејќи, како што вели, „сака нејзината мајка да биде горда на неа“. – Мојата […]

Занимливости

Студентка ја продава својата невиност, а покрај парите бара уште само една работа

Девојка од Бразил се надева дека ќе заработи милион долари од продажбата на својата невиност на интернет и покрај тоа што е многу срамежлива и никогаш не била на состанок […]

Живот

На 45 години ќе ја изгуби невиноста: Роден бил без пенис, го криел тоа од најблиските, а сега му се радува на првиот сексуален однос

Британскиот угостител Ендру Вардл (44) се родил со ретко пореметување со кое мочниот меурот и уринарниот тракт се развиваат надвор од телото. Од овој проблем заболува еден на 30 милиони […]

Живот

Си ја продаде невиноста на банкар за милион долари, но се заљуби

Француската студентка, која ја понуди својата невиност на онлајн аукција, тврди дека се вљубува во банкарот кому му ја продала невиноста за 1,2 милиони евра. Портал за ескорт “Cinderella Escorts”” […]

Живот

Исповед на очајна мајка: Ќерка ми ја изгуби невиноста на 14 години, а потоа…

Сега кога ќе погледнам наназад, апсолутно се обвинувам за се. Сопругот алкохоличар не остави мене и мојата ќерка кога имаше 8 години. Барајќи работа и начин да преживеам, не успеав […]