Ознака: Неда Украден

Сцена

Лице како на млада девојка – Неда Украден позираше без грам шминка на 70 години, фановите не им веруваат на сопствените очи

Пејачката Неда Украден оваа пролет со полна пареа започна да се подготвува за летото и повторно да заблеска во бикини на плажа. Таа е една од многуте пејачки кои води […]

Сцена

Малкумина знаат за ова: Неда Украден, по разводот, беше во врска со овој МОЌЕН човек

Сите многу добро го познавате, а денес тој е оженет со пејачка Пејачката Неда Украден никогаш не ја градела својата кариера врз скандали, туку со прекрасниот глас и големите хитови. […]

Сцена

Неда Украден имала болно минато: Со години ги криеше деталите, а сега се ќе открие во книга!

-По 50 и повеќе години кариера во која постигнав најголем успех, добив најголеми пејачки, дискографски и уметнички награди, бев сведок и учесник на многу настани на естрадата. Пејачката вели дека […]

Сцена

Неда Украден пропаѓа- поради пандемијата загуби брдо пари од бизнисот кој го основа со ќерката и зетот, за оваа идеја зборуваат сите!

Поради пандемијата со коронавирусот многу луѓе се најдоа во финансиски проблеми, а тоа во голема мера влијаеше и врз естрадните уметници во целиот свет. Истото и се случи и на […]

Сцена

Пејачката Неда Украден и во осмата деценија од животот не се откажува од позирање во бикини

Пејачката Неда Украден, која го прослави својот седумдесетти роденден пред нешто помалку од еден месец и со тоа влезе во осмата деценија од животот, покажува дека годините се само бројка […]

Сцена

Го прослави 70-от роденден во бикини: Неда Украден се разголи на јахта, на овие с*кси нозе ќе и позавиде и Лепа Брена

Пејачката Неда Украден неодамна наполни 70 години, но и без разлика на бројката, таа изгледа прекрасно за своите години. Тоа најдобро го докажуваат и најновите фотографија која ги објави на […]

Uncategorized

Неда во костим за капење, а фановите во шок- еве како изгледа пејачката

Една од најпознатите пејачки во регионот и ова лето работи со полна пареа, Неда Укреден секој слободен ден го користи за да се одмори од своите обврски. Таа во моментот […]

Сцена

Сите ја знаете Неда Украден, но кога ќе ја видите нејзината ќерка ќе занемете- има три деца, а нема да поверувате со што се занимава

Наследничката на познатата пејачка Неда Украден ретко кога се појавува во јавноста, а веќе со години е посветена на семејниот живот. Јелена Билбиј Миновиќ (39) која е единствена ќерка на […]