Ознака: нема загинати

Македонија Црна хроника

Згмечен автомобил во сообраќајка на автопатот кон Тетово

Tешка сообраќајна несреќа се случила на автопатот Тетово – Скопје, по излезот од градот. Екипата на магазин.мк која се најде на местото, известува дека сообраќајната несреќа се случила помеѓу автомобил […]