Ознака: непристојност

Сцена

Славната пејачка неспристојно облечена се сретнала со принцот Вилијам

Славната пејачка Кајли Миног на еден настан во Лондон се сретна со принц Вилијам, а Интернет се вжешти од коментари на сметка на нејзиниот стајлинг. Кајли очигледно беше мошне возбудена […]