Ознака: непристојно однесување

Македонија

Резил: Непристојно однесување на полицаец додека го носат Боки 13 од ОЈО (ВИДЕО)

Камерата на ТВ “Телма“ улови непристојно однесување на полицаец во Обвинителството за гонење на организиран криминал и корупција. Снимката од непристојно однесување на полицаецот пред камерите беше направена денес додека […]