Ознака: не се слушнале

Македонија

Премиерот не се слушнал телефонски со Катица пред да и го конфискуваат мобилниот

Денес на прес-конференција премиерот Заев изјави дека тој не се слушнал телефонски со Катица Јанева, пред да и биде конфискуван мобилниот телефон. Одговарајќи на новинарско прашање во врска со наводите во […]