Ознака: нивес целзиус

Сцена

Деколте до папок и задоцнета честитка, Нивес со интересна порака до фановите

Иако е можеби доцна за новогодишната фотографија, веруваме дека Нивес Целзиус, која постојано провоцира, со она што го споделила на сликата ќе се извади! Таа објави празнична слика на која […]

Сцена

Нејзините соседи сигурно уживаат- Нивес Целзиус во г*ло издание

Нивес Целзиус продолжи да објавува провокативни фотографии од својот дом. Во последната објава таа позира во црно минијатурно бикини со метла во раката. Нивес во карантинот го искористи времето да […]

Сцена

Нивес Целзиус и преку ден ја посакува онаа работа, што наутро најмногу ја возбудува!

Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзиус и додека во карантин, секојдневно напѓа начин како да го привлече вниманието на себе. Утринава, таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која […]

Инстаграм

Нивес Целзиус без облека ги израдува своите следачи

Нивес Целзиус без облека ги израдува своите следачи на својот инстаграм профил. Фотографијата веднаш доби скоро 20 илјади лајкови.  Се чини дека стана модерно сите голи да се сликаат на […]

Сцена

Претесното фустанче едвај ги додржа градите на Нивес

Хрватската старлета Нивес Целзиус деновиве имаше настап, па се појави во провокативен фустан кој едвај и го додржа градите. Имено Нивес облече кратко бело фустанче, а во преден план дојде […]

Сцена

Хрватската пејачка сакаше да покаже како изгледа без шминка, но сите гледаа во нејзиното деколте и брадавици

Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзиус е позната по својот провокативен имиџ со години наназад, а неодамна се надмина себеси и вети дека на социјалните мрежи ќе биде уште попровокативна. […]

Сцена

Нивес Целзиус сакаше да покаже како изгледа без шминка, но погледот на сите го привлекоа нејзините гради

Не дека и е првпат и не дека нема обичај да се појавува во колку што е можно попровокативни изданија, но неодамна познатата хрватска пејачка и старлета Нивес Целзиус се […]

Сцена

Нивес Целзиус во жешко издание ја разгоре машката фантазија

Нивес Целзиус, хрватската актерка, старлета и пејачка, знае како да ги запали фановите на Инстаграм. Овој пат таа објави фотографии во претесен костим во црвена жешка боја, во кој градите […]