Ознака: нивес целзиус

Инстаграм

Нивес Целзиус без облека ги израдува своите следачи

Нивес Целзиус без облека ги израдува своите следачи на својот инстаграм профил. Фотографијата веднаш доби скоро 20 илјади лајкови.  Се чини дека стана модерно сите голи да се сликаат на […]

Сцена

Претесното фустанче едвај ги додржа градите на Нивес

Хрватската старлета Нивес Целзиус деновиве имаше настап, па се појави во провокативен фустан кој едвај и го додржа градите. Имено Нивес облече кратко бело фустанче, а во преден план дојде […]

Сцена

Хрватската пејачка сакаше да покаже како изгледа без шминка, но сите гледаа во нејзиното деколте и брадавици

Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзиус е позната по својот провокативен имиџ со години наназад, а неодамна се надмина себеси и вети дека на социјалните мрежи ќе биде уште попровокативна. […]

Сцена

Нивес Целзиус сакаше да покаже како изгледа без шминка, но погледот на сите го привлекоа нејзините гради

Не дека и е првпат и не дека нема обичај да се појавува во колку што е можно попровокативни изданија, но неодамна познатата хрватска пејачка и старлета Нивес Целзиус се […]

Сцена

Нивес Целзиус во жешко издание ја разгоре машката фантазија

Нивес Целзиус, хрватската актерка, старлета и пејачка, знае како да ги запали фановите на Инстаграм. Овој пат таа објави фотографии во претесен костим во црвена жешка боја, во кој градите […]

Сцена

Нивес Целзиус во гаќички ја крена едната нога па предизвика хаос

Хрватската старлета и пејачка Нивес Целзиус денеска речиси не ни помислува на фактот дека е нај депресивен ден во годината, па имаше сосема друга работа. Нивес позираше во гаќички и […]

Сцена

Хрватската пејачка ги рашири нозете, а сите погледи беа вперени таму долу

Хрватската пејачка која секојдневно го привлекува вниманието на фановите откри како се справува со досадата. Имено Нивес Целзиус објави фотографии како вежба, а благодарение на нејзината еластичност фановите за момент […]

Сцена

Во секси издание Нивес Целзиус ја прослави победата на Хрватска

Хрватската пејачка и глумица, а за многумина и старлета, не пропушти да го прослави пласманот на финалето на „коцкестите“ со провокативна фотка на социјалните мрежи. Секој натпревар Нивес Целзиус е […]

Сцена

Татковците си ги исплакнале очите: Погледнете како Нивес Целзиус се појавила на родителска за ќерка ѝ!

Нивес Целизиус редовно споделува фотографии и информации од својот приватен живот на социјалните мрежи, па овојпат сподели и фотографија од родителска средба.Меѓутоа нејзиниот изглед е многу провокативен, па веројатно на […]

Сцена

Позната старлета уценувана: Се допишувала со Роналдо!

Хрватската старлета Нивес Целзиус на социјалните мрежи објави дека била уценувана и дека непознат маж ѝ бара 10.000 евра за фотографиите од нејзиното евентуално допишување со португалскиот фудбалер, Кристијано Роналдо.Таа […]