Ознака: нивес

Сцена

Нивес: На „Максимир“ ќе ја бодрам репрезентацијата на Србија

Хрватската старлета Нивес Целзиус изнанадувачки најави дека ќе навива за Србија на мечот со Хрватска коj се игра на „Максимир“. И покрај тоа што е сопруга на  Хрватскиот фудбалер Дино […]