Ознака: „Никад није касно“

Сцена

Копија на пејачката: И братот на Лепа Брена е пејач кој учествувал во музичкото шоу „Никогаш не е доцна“

Пејачката Лепа Брена зад себе има кариера на која многумина и завидуваат. Таа никогаш не го криела своето потекло, ниту името Фахрета Јахиќ која е родена во Тузла. И додека […]

Сцена

Македонските натпреварувачи ги покорија сите останати: Двајца наши победници на „Никад није касно“

Во четвртата сезона на тален шоуто „Никад није касно“ победија македонските натпреварувачи Бејхан Рамов и Ленче Кукиќ. Бејхан доби најмногу СМС гласови од публиката, а наградата му ја врачи Лепа […]