Ознака: Николас Ањелка

Меѓународен фудбал

Ањелка во КПР

Тренерот на екипата на Квинс Парк Ренџерс е во потрага по напаѓач во зимскиот преоден трансфер период, а се шпекулира дека идеален би бил ангажманот на Николас Ањелка. Ситуацијата во […]