Ознака: Николас Кејџ

Сцена

Била 20 години помлада од холивудскиот актер: По 11 години брак се разведоа!

Славниот актер се разведе од сопругата, со која бил во брак 11 години.Николас Кејџ се развел од сопругата Алис Ким. Нивната приказна е како од сценарио за филм или книга. […]