Ознака: Никола Додовски

Вести

Додовски: Како медиумите први добиле информации дека е одреден притвор?

Никола Додовски, адвокатот на Сеад Кочан денеска пред медиумите изјави дека добиено никакво решение за мерка притвор за Кочан и дека не може да каже ништо додека се’ дознаваат преку […]