Ознака: николина пишек

Сцена

Продолжува караницата: Николина Пишек одлучи да ја СПУШТИ Гоца Тржан на земја!

По инцидентот во емисијата „Ексклузив“ кога пејачката Гоца Тржан го напушти студиото по неколкуте незгодни прашања кои ѝ ги постави водителката Николина Пишек, сега вербалната војна помеѓу нив продолжила преку […]

Сцена

ВИДЕО: Скандал во студио – Гоца Тржан збеснала поради поставено прашање!

Гоца Тржан се изнервирала додека зборувала за поранешниот сопруг Иван Маринковиќ, а дури и дошло до конфликт среде емисија.Имено, Гоца гостувала во емисијата „Ексклузив“, а Николина Пишек ја замолила да […]

Сцена

Не смееме да ја заборавиме! Еве како Николина Пишек летово изгледа во бикини!

Сексапилната водителна Николина Пишек (40), ги остави своите обожаватели без здив, откако објави фотографија во бикини на Инстаграм.Водителката со сопругот, се одмара на Азурната обала. Николина на друштвените мрежиу поставила […]

Сцена

ФОТО: Кога Николина Пишек го шета своето куче

Атркативната водителка Николина Пишек на својата фан страна до која можете да стигнете на следниот (линк) објави фотографија со своето милениче Артур. Она што може да се забележи на фотографијата […]

Сцена

Николина Пишек со нов имиџ

Прекрасната хрватска водителка Николина Пишек, веќе некој период напорно ја планира својата свадба со српскиот бизнисмен Видоје Ристовиќ. Како што самата вели, таа сака свадбата да биде совршена и токму […]

Сцена

Сестрата на Цеца Ражнатовиќ носи машки близнаци!

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ во средата ја прослави својата куќна слава, Свети Никола, а гостите таа вечер имаа прилика од пејачката да дознаат дека наскоро нејзината сестра и зет, […]

Сцена

Николина Пишек ќе стане доктор на науки

  Николина Пишек реши да се врати на постдипломските стуидии. Прекрасната хрватска водителка своевремено стдираше дизјан, а сега конечно решила да напредува повеќе во својата академска професија и затоа се […]