Ознака: николина пишеќ

Сцена

Николина Пишек стана заштитно лице на календарот на „Auto Bild“ за 2013

  Во голема забава магазинот „Auto Bild“ го промовираше својот календар за 2013 година чие заштитно лице е Николина Пишек. Сликањето на календарот, иако траеше долго во ноќта, беше одлично […]

Сцена

Николина Пишеќ го истетовира датумот кога го запознала Видое

  Атрактивната хрватска водителка Николина Пишеќ ќе се омажи за српскиот бизнисмен Видое Ристовиќ, а дека љубовта измеѓу нив е голема потврдува и нејзината нова тетоважа. „Тоа е дадум кој […]

Сцена

Иван Ивановиќ ја нападна Станија!

Водителот Иван Ивановиќ во својата емисија редовно ги следи актуелните случува од естрадата. Оваа недела највеќе внимание привлече коментарот на Иван за изјава на Станија. „Станија изјави дека не ја […]

Сцена

Милан: Северина е моја жена!

Љубовната приказна за Северина Вучковиќ и Милан Поповиќ сеуште е актуелна, иако раскинаа пред повеќе од месец дена. Српскиот бизнисмен неодамна ја отвори душата за јавноста и откри дека не […]