Ознака: Никол Манети

Фото

Фото: Како се шета „ПОЛИТИЧАРКАТА“ Манети низ град…

Никол Манети, поранешна љубовница на Силвио Берлускони, а шпански таблоиди во моментов ја поврзуваат со Кристиано Роналдо, за кои велат дека заедно минале ноќ во хотел, да видиме како таа […]

Љубов и секс

Фото: Ирина изневерена, „ЗАБАРКАТА“ на Берлускони проблем…

Шпански таблоиди пренесоа дека наводно Кристиано Роналдо ја изневерил својата свршеница Ирина Шајк со Никол Минети. Се шпекулира дека Роналдо на 9 декември ја поминал ноќта во хотел во Мадрид […]