Ознака: нова девојка

Сцена

Аца Лукас ја покажа новата девојка, а поранешната сопруга и порача да го убеди да се разведе

Веста за новата  и преубава девојка на Аца Лукас се прошири со неверојатна брзина. За да биде уште поинтересно, поранешната сопруга на фолкерот нема ништо против оваа врска, па дури […]

Сцена

Ослабел за неа: Најмалиот син на Брена уловен со новата девојка во ноќен клуб на Копаоник

Синот на Лепа Брена овие денови е на Копаоник каде времето го поминува во друштво на згодни девојки, а особено внимание привлече неговата нова девојка. Имено како што пишуваат српските […]

Сцена

Ќе се зачудите колку новата девојка на Зоран Марјановиќ личи на Јелена

Зорана, новата девојка на Зоран Марјановиќ кој е единствен осомничен за убиството на Јелена Крсмановиќ Марјановиќ, е иста како неа.Сличноста е речиси морбидна, се облекува исто, има црна коса со […]

Сцена

Аца Лукас уловен со нова девојка

Аца Лукас во два часот наутро бил фотографиран како во автомобилот зборува со мистериозна девојка.По разговорот девојката влгла во аптека, а тој продолжил да зборува на телефон. Папараците на „Српски […]

Сцена

Аца Лукас има нова девојка?

Аца Лукас со својата нова избраничка се појави во еден од белградските сплавови, а таа штом ги здогледа новинарите веднаш побегна, меѓутоа сепак беше „уловена„ на камера.Фолк пејачот Аца Лукас, […]

Сцена

Еве зошто Лукас ја шутна Бранислава!

Најпосле е откриено зошто пукна врската на Аца Лукас и Бранислава Пашајлија.Имено, Аца ја оставил поради експлицитни фотографии од нејзината младост, пишува Информер. Пејачот полудел кога непознати луѓе почнале да […]

Сцена

Прво се изрезили пред сите за да ја вради поранешната девојка, а сега си најде нова!

Срцето му плачеше по Бојана, но сега љубовните рани ги лекува во прегратка на нова девојка.Александар Стевановски од Крива Паланка  на својот Фејсбук профил објави фотографија од својата нова девојка. „Бојана […]