Ознака: нова снимка

Македонија

Објавена нова снимка за “Рекет“ каде се слуша и гласот на Јанева (ВИДЕО)

Утрово италијанскиот весник “Ла Верита“ сподели ново видео за случајот “Рекет“. Ова е, веќе најавеното, второ видео на италијанскиот новинар, а тој најави и трето продолжение. На снимките се слуша и […]