Ознака: нова фризура

Сцена

Џеj Ло со нов имиџ, фановите воодушевени

Стилистот Крис Аплтон на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која Џенифер Лопез позира со нова фризура. Имено, познатата пејачка се одлучила за шишки, и повторно ставила долги екстензии. Фотографијата […]

Сцена

Бонучи има нова фризура – „Каков татко, таков син“

Капитенот на Милан, Леонардо Бонучи ги изненади своите следбеници на социјалните мрежи со нова фризура. Бонучи објави слика со платинесто – жолта боја на косата на својот Инстаграм, на која […]

Сцена

Сите се подбиваат со Милан Калиниќ: Има нова фризура

Тој повторно успеа да привлече огромно внимание, но не се извајаното тело.  Неговите снимки од теретана имаат најмногу прегледи, но најновата објава на профилот на Милан Калиниќ најверојатно ќе биде […]

Сцена

Нема да ви се допадне! Шехерезад драстично го промени изгледот

Фановите ја пофалија турската дива за смелоста кога донела одлука да има токму ваква фризура. Прекрасната турска актерка  Бергузар Корел која најмногу ја паметиме по улогата на Шехерезад во хит серијата “1001 ноќ”, повеќе […]