Ознака: нов изглед

Занимливости

Куче кое не можело ни да се движи поради премногу заплетканото крзно добило нов изглед

Колку што ни се кине срцето кога читаме за актови на негрижа кон животните, толку силно ни се загрева кога ќе разбереме за некоја приказна со среќен пресврт. Таква е […]

Сцена

Синот на Брена ослаби 60 килограми, а девојките веднаш го забележаа овој дел од телото кој се повеќе „расте“

Најмладиот син на фолк пејачката Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ веќе подолго време е на диета, а откако загуби 50 килограми и потполно се трансформираше сега ослаби уште повеќе. Младиот Виктор […]

Сцена

Непрепознатлива: Глумицата сосема го промени изгледот за новиот филм

Познатата холивудска актерка Анџелина Џоли го снима првиот филм од 2016 година и разводот со Бред Пит. Глумицата ја прифати улогата во филмот “Come Away”, а ја добила улогата на […]