Ознака: нозе

Фото

Генијална илузија: Гледате нозе намачкани со масло? Погледнете подобро…

Неверојатна оптичка илузија  го  збуни и  воодушеви   интернетот. На прв поглед се чини  дека на фотографијата се гледаат  нозе обилно  намачкани  со  масло,  но кога подобро  ќе погледнете  ќе ви  […]

Живот

Збогум за проширени вени и испукани пети за само 10 дена: Лек кој прави чуда!

Кога зборуваме за нозе веднаш ни текнува на сувата кожа и испуканите пети кои се најчест проблем. Погрешни чевли, недостаток на грижа, нездрава прехрана и недостаток на влага во кожата […]

Сцена

„Гори“ интернетот по најновата фотографија на Сека од синот!

Популарната пејачка Сека Алексиќ неодамна стана мајка на синот Јаков, а најновата фотографија од синот што ја објави на Инстаграм собра илјадници лајкови.Малку е да се каже дека новопечените родители, […]

Живот

Ако имате вакви пети ова е 100% ефикасно и евтино решение за вас

Не мора да плаќате скапи третмани во салоните за да имате мазни пети. Можете сами да спроведете терапија дома со минимални трошоци.После летниот период и долг престој во обувки, доаѓа […]

Занимливости

Фото: Тие го збунија Интернетот: Чии се НОЗЕТЕ на фотографијата?

Пред неколку месеци на интернет се појави фотографија која го привлече вниманието на јавноста, но сега повторно стана популарна. Главно прашање е што се случува со нозете на момчето и девојката […]

Занимливости

Фото: Тие го збунија Интернетот: Чии се НОЗЕТЕ на фотографијата?

Пред неколку месеци на интернет се појави фотографија која го привлече вниманието на јавноста, но сега повторно стана популарна.Главно прашање е што се случува со нозете на момчето и девојката […]