Ознака: нокаут

Вести

Полицаец од Балтимор е суспендиран откако нокаутираше протестантка, која пак го шамараше неговиот колега

Полицаец од Балтимор е суспендиран откако нокаутираше протестантка, која пак го шамараше неговиот колега. Видеото е преземено од Даили Мејл Ако се погледне внимателно жената два пати без мерка го […]

Видео

Одличен Велигденски концерт во снимен во Кафе Интермецо – РАЗДЕЛЕНИ, НО ОБЕДИНЕТИ

Одличен Велигденски концерт во снимен во Кафе Интермецо – РАЗДЕЛЕНИ, НО ОБЕДИНЕТИ. Intermezzo music bar заедно со своите пријатели подготви доза позитивна енергија за овој празничен викенд. Со овој инспиративен […]

Видео Свет

Продавачка нокаутираше полицајка и побегна

Продавачка нокаутираше полицајка и побегна. Предупредување, видеово може да ве вознемири. Продавачка на улица која била фатена дека продава без дозвола, во близина на пазарот во Белград, нокаутираше припадничка на […]

Видео

Бокс мечот на Политико и Сарма, фајт на векот заврши со нокаут

Саше Политико е повторно актуелен деновиве, па решивме да ве потсетиме и на неговиот бокс меч кој заврши со класичен нокаут, со Александар Спасовски познат и како Сарма. Своевремено имаше […]

Видео Останати спортови Спорт

10 најдобри нокаути на Тајсон

Еден од најдобрите боксери на сите времиња. По избор на овој спортски канал споени се неговите десет најдобри нокаути. Мајкл Џерард „Мајк“ Тајсон, исто познат и како Малик Абдул Азис, […]

Вести Видео

Филип Петровски до Агим Јонуз: „Вие сте попиле малку пред емисија”, следуваше нокаут

Политичкиот аналитичар Агим Јонуз го напушти вечерашното издание на „Само вистина” на Канал 5, каде гостуваше со Филип Петровски. -За мене велат дека сум самобендисан, ама претпоставувам се возбудуваш и […]