Ознака: Ноне Неделковска

Сцена

И Ноне се пошегува на своја сметка – како таа ја украси новогодишната елка

Дека Ноне Неделковска е една и единствена говори и фактот што и таа понекогаш знае да си направи шега на сметка на својата висина… Поранешната пејачка на својот профил на […]

Сцена

Ноне Неделковска наполни 34 години, ги одбележа со интересно видео

Ноне Неделковска наполни 34 години, ги одбележа со интересно видео Долги години Ноне работеше надвор од Македонија. Дознаваме дека во последно време е во родниот Велес. Видеото подолу. 🎈34🎈 💋💋💋#birthday […]

Сцена

Се врати во Македонија за да го прослави роденденот- Ноне на заминување доживеа голема непријатност и разочарување

Некогашната македонска пејачка Ноне Неделковска веќе неколку години живее и работи на брод, а постојано објавува фотографии на Инстаграм од своите патувања. Летниот период Ноне го искористи за да се […]

Сцена

Ноне се огласи за шпекулациите дека е бремена: Луѓе…

Ноне Неделковска со своето момче Рајан деновиве ужива на Јамајка, кој таму е роден. Некогашната македонска поп-пејачка по неколкуте фотографии кои таа ги објави, веднаш почна да се зборува дека […]