Ознака: ноќеска

Живот

Ноќеска во Скопје-тешка сообраќајка

Тешка сообраќајна несреќа се случи во Скопје, кога кај тутунскиот комбинат „Империјал Тобако“ автомобил “Ауди“ се заби во возило на Брза помош, пишува “Слободен печат“. Во сообраќајката повредена е една […]