Ознака: нутела колачиња

Кулинарство

Нутела колачиња: Слатко задоволство од само 4 состојки

Неверојатно вкусно! Потребни состојки: 370 грама Нутела 70 грама брашно 2 големи јајца Прстофат сол Начин на подготовка: Загрејте ја рерната на 180 степени и подгответе ја тавата така што […]